Lokal handlowy
Jaracza, Ostróda, warmińsko-mazurskie
- 189 000 zł
- 42 m²
- 4 500 zł/m²
Kacper Piłat
Skontaktuj się
Lokal handlowy
Jaracza, Ostróda, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
25 kwietnia 2026
Lokal handlowy
Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026
189 000 zł 42 m² 4 500 zł/m²
handlowo-usługowe
2
parking publiczny / na ulicy
z ulicy
blok mieszkalny
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
handlowo-usługowePomieszczenia:
2Parking:
parking publiczny / na ulicyRodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
blok mieszkalnySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 189 000 zł (4 500 zł/m²)
- Rynek: pierwotny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 42 m², 2 pomieszczenia; stan: deweloperski
- wejście z ulicy, witryna
- instalacje: stan dobry; okna: aluminiowe
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2018
- Media: woda; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 25.04.2026
- numer ogłoszenia: WITT-LS-1780
Lokalizacja
- Adres: Jaracza, Ostróda, ostródzki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych
Opis nieruchomości
Lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 42 m² | parter |witryna
kupujący zwolniony z podatku PCC 2% - 189 000 zł brutto!
Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 42 m² , zlokalizowany w Ostródzie przy ul. Jaracza , bezpośrednio przy ruchliwej ulicy , co gwarantuje doskonałą widoczność oraz stały przepływ potencjalnych klientów . (...)