Biuro

Jana III Sobieskiego, Ostróda, warmińsko-mazurskie

  • 31,20 zł/m²
  • 125 m²
  • 3 900 zł

Zdjęcie

Mariusz Bolumińs...

Skontaktuj się

Biuro

Jana III Sobieskiego, Ostróda, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
15 kwietnia 2026

31,20 zł/m²

125 m²

3 900 zł

Biuro

Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026

31,20 zł/m² 125 m² 3 900 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

-

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 900 zł (31,20 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka lokalu: 125 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 2 pomieszczenia, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, wielopoziomowe
  • Media: woda; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokal biurowy do wynajęcia w luksusowym biurowcu przy ul. Sobieskiego 4

Nasz biurowiec oferuje elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe.

Możliwość adaptacji lokali pod indywidualne potrzeby.

Na tę chwile został nam lokale o powierzchni: 125m 2

*Zapraszam jednak do kontaktu jeśli jakieś mniejsze metraże są potrzebne.

LOKALIZACJA X PRESTIŻ + WYGODA

-

= TUTAJ FIRMĘ PROWADZI SIĘ ŁATWIEJ. (...)

Agent

Mariusz Bolumiński

727 924...

727 924 847

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

727 924...

727 924 847

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy