Biuro, ul. Czarnieckiego

Czarnieckiego, Ostróda, warmińsko-mazurskie

  • 19,90 zł/m²
  • 60,30 m²
  • 1 200 zł

Zdjęcie

Beata Demska

Skontaktuj się

Biuro, ul. Czarnieckiego

Czarnieckiego, Ostróda, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

19,90 zł/m²

60,30 m²

1 200 zł

Biuro, ul. Czarnieckiego

Zaktualizowane: 5 maja 2026

19,90 zł/m² 60,30 m² 1 200 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 200 zł (19,90 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 60,30 m²; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro , jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1-krotność czynszu
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w głównej części Ostródy, bezpośrednio przy ulicy Czarnieckiego. To świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod działalność usł ugową, biurową lub jako zaplecze dla firmy.

Lokal o powierzchni ok. 60,3 m² położony w przyziemiu , składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń, które można dowolnie zaaranżować, a także z aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem oraz osobnego WC. (...)

Agent

Beata Demska

784 435...

784 435 951

784 435 951

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Demska

784 435...

784 435 951

784 435 951

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość