Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Luksusowe mieszkania Ostróda - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł90 m² 12 211,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Apartament premium o charakterze penthouse u z panoramicznym widokiem na Jezioro Drwęckie - Ostróda Wyjątkowa przestrzeń na najwyższej kondygnacji, łącząca komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

439 000 zł36,93 m² 11 887,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w topowej lokalizacji - Ostróda, ul. Wyspiańskiego 2 Szukasz nieruchomości w samym sercu Ostródy, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

589 000 zł44,97 m² 13 097,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz apartamentu premium nad jeziorem, który połączy funkcję komfortowego miejsca wypoczynku z bezpieczną inwestycją przynoszącą dochód z najmu? Ta nieruchomość w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania na Mazurach, ostróda ulica Racławicka( 67m2). Bardzo spokojna lokalizacja, blisko centrum miasta, w obrębie osiedla zaplecze handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herdera

Ostróda,warmińsko-mazurskie

639 000 zł68,53 m² 9 324,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 4 pokoje z dwoma balkonami | po remoncie | świetna lokalizacja Ostróda " Pasaż", ul. Herdera 4a Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu poczuć się jak u siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herdera

Ostróda,warmińsko-mazurskie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Ostródy, przy ul. Herdera. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku otoczonym zielenią od strony północnej park.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

340 000 zł36,88 m² 9 219,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Ostródzie, przy ul. Jaracza o pow. 36,88 m2. Dodatkowe pomieszczenie to piwnica o pow. 9,20 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

355 000 zł37,50 m² 9 467 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m, położone na parterze w bloku przy ulicy Jaracza w Ostródzie. Lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

349 000 zł50,70 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Podpisana została umowa przedwstępna! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

689 000 zł63,45 m² 10 858,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63,45 m zlokalizowane w sercu Ostródy przy ul. Kardynała Wyszyńskiego. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

260 000 zł41,80 m² 6 220,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,6 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku przy ulicy Grunwaldzkiej w Ostródzie. Mieszkanie jest dwustronne i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam apartament w Port Ostróda gotowy do zamieszkania. Ostróda ul. Wypoczynkowa Na sprzedaż komfortowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Port Ostróda, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3-go Maja

Ostróda,warmińsko-mazurskie

549 000 zł44,83 m² 12 246,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie nie próbuje być modne ono już takie jest. Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku i oferuje dokładnie tyle przestrzeni, ile trzeba, żeby żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ostróda,warmińsko-mazurskie

549 000 zł78,56 m² 6 988,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

469 000 zł41 m² 11 386,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania położonego w nowym bloku z 2022 roku przy ul. I Dywizji w Ostródzie. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

480 000 zł38 m² 12 708,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam pakiet inwestycyjny: apartament + udział w częściach wspólnych w hotelu Willa Port 5* w Ostródzie, położonym bezpośrednio nad jeziorem Drwęckim. Sprzedaż wyłącznie łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lipowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 800 zł39 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się w Ostródzie, przy ul. Aleja Lipowa. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane w Ostródzie przy ul. Jagiełły. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane przy ulicy 1 Dywizji w Ostródzie. Mieszkanie jest dwustronne, słoneczne i kompleksowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł139 m² 10 411,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne, energooszczędne dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i tarasem Kajkowo ul. Widok. Budynek mieszkalny wybudowanym w 2023r. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

310 000 zł29 m² 10 671,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z 1989 roku w samym centrum Ostródy. Atutem mieszkania są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

469 000 zł108 m² 4 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1928

Jeśli szukasz wyjątkowego, przestronnego mieszkania z charakterem, ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z niezwykle klimatycznym, 5-pokojowym lokalem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostróda,warmińsko-mazurskie

469 000 zł78 m² 5 974,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

619 000 zł95 m² 6 518,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament w Ostródzie w świetnej lokalizacji! mieszkanie Prezentowana oferta idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

399 000 zł64 m² 6 192,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

- sprzedane - 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem! Do własnej aranżacji! W świetnej lokalizacji! otoczenie Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

630 000 zł62 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie(apartament) 3 pokojowe z dużym balkonem w bardzo bliskim, a jednocześnie spokojnym i zielonym sąsiedztwie centrum Ostródy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

409 000 zł62 m² 6 639,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz 3-pokojowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! mieszkanie Prezentowana oferta idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Ostróda,warmińsko-mazurskie

3 100 zł42 m² 73,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Turystycznej 9a w Ostródzie. Wykończone w wysokim standardzie. Idealne dla singla lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

425 000 zł72 m² 5 943,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Ostródy, przy ul. Słowackiego 14. To spokojna i zielona okolica, która oferuje komfortowe warunki do życia zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

399 000 zł57 m² 6 943,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz 3-pokojowego, przestronnego mieszkania na parterze? To idealna propozycja dla Ciebie! otoczenie Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w Ostródzie przy ul. Wyspiańskiego 38. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

290 000 zł34 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Ostródy z przestronną piwnicą! Marzysz o mieszkaniu, gdzie klasyczny styl łączy się z retro elegancją? Cenisz sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

359 000 zł62 m² 5 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Szukasz 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i dużym balkonem w świetnej lokalizacji? Tej oferty nie możesz przegapić. Lokalizacja Przedstawiam Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

499 000 zł45 m² 11 064,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie bezczynszowe znajdujące się na parterze w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 45,1 m składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

529 000 zł62 m² 8 491,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Nowe wykończone mieszkanie w Ostródzie Kupujący nie płaci podatku pcc. Otoczenie Mieszkanie znajduje się w Ostródzie przy ul. 1 dywizji 26 - Osiedle Nove. W pobliżu znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

726 000 zł72 m² 10 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Apartament przy samym jeziorze w Ostrodzie. Apartament typu loft z duża otwarta przestrzenia.Ponad 70 m kw. z dodatkowa duza kondygnacja na -1.Dwupoziomowy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 63m2 składające się z Salon 28m2 Łazienka 5.7m2 Pokoj I 12,5m2+ Garderoba 2.2m2 Pokoj II 8m2 Przedpokój 6.5m2 Piwnica 10m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ostróda,warmińsko-mazurskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania (50w m2) zlokalizowanego przy ulicy Armii Krajowej w Ostródzie w spokojnej okolicy, blisko centrum i parku przy Pasażu. W obrębie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta prywatna! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się i zamieszkania w centrum Lubawy przy ul. Papieża Jana Pawła II 10. Trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

223 257 zł82 m² 2 722,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

1. Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci udziału w prawie własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego nr 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turystyczna

Ostróda,warmińsko-mazurskie

774 200 zł79 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament nad samym jeziorem W ostródzie 25.02 DNI OTWARTE! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu   Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykle komfortowe mieszkanie na sprzedaż zaplanowane dla osób ceniących sobie wygodę. Przestrzeń została częściowo umeblowana i wyposażona. Całkowita powierzchnia mieszkania to 44 m2 oraz.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij