Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w bloku Ostróda - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ostróda,warmińsko-mazurskie

549 000 zł78,56 m² 6 988,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

289 900 zł51 m² 5 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Szukasz okazji inwestycyjnej lub pierwszego mieszkania w cenie, która nie zwala z nóg? Ta oferta na ul. Czarnieckiego 63 to obecnie jedna z najciekawszych propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ostróda,warmińsko-mazurskie

230 000 zł34 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o przytulnym mieszkaniu, w spokojnej okolicy Ostródy? Mamy dla Ciebie ofertę, która jest godna Twojej uwagi! Lokalizacja : Mieszkanie znajduje się przy ulicy 21 Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

269 000 zł38 m² 7 173,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , znajdujące się na pierwszym piętrze bloku przy ul.Jaracza 14. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

304 000 zł58 m² 5 250,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,90 m , położonego na 4. piętrze budynku przy ul. Jagiełły 7b w Ostródzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lipowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 800 zł39 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się w Ostródzie, przy ul. Aleja Lipowa. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, jednej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

349 000 zł49 m² 7 084,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w malowniczej części Ostródy, tuż nad jeziorem Drwęckim. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 64m2., na parterze w nowym budownictwie przy ul. 1 dywizji w Ostródzie. Na powierzchnię użytkową składają się 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane w Ostródzie przy ul. Jagiełły. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w Ostródzie ? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Grunwaldzkiej w Ostródzie. Jest to doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

290 000 zł48 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z garażem w Ostródzie, przy ul. Kętrzyńskiego. Mieszkanie z balkonem, słoneczne i ustawne. Położone na I piętrze. Blok jednoklatkowy, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Lipowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w Ostródzie , przy ul. Aleja Lipowa 13, w bloku oddanym do użytkowania w 2024r. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

274 000 zł40 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa, niższa cena Na sprzedaż przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w samym centrum Ostróda, przy ul. Grunwaldzkiej 9. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

370 000 zł61 m² 6 026,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, ciepłe i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Ostródzie. Mieszkanie wyremontowane w stanie bardzo dobrym do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy mieszkanie o powierzchni 64m2. w nowym budownictwie przy ul. 1 dywizji w Ostródzie. Na powierzchnię użytkową składają się 3 niezależne pokoje, oddzielna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ostróda,warmińsko-mazurskie

896 940 zł91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w biurze nieruchomości M2 Olsztyn mamy przyjemność zaprezentować przestronne dwu pozimowe mieszkanie położone w Ostródzie przy ul. Jana Sobieskiego. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Ostróda,warmińsko-mazurskie

180 000 zł51 m² 3 533,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,94 m , położone przy ul. 11-go Listopada 29 w Ostródzie, na 1. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

295 000 zł50 m² 5 842,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 50,49 m2, znajdujące się w malowniczym, turystycznym i spokojnym mieście Ostróda (województwo warmińsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem w centrum Ostródy w cichej okolicy. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe z osobna kuchnia. Pow 40 M2 a piwnicy 3 m2. Parking ogólnodostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

250 000 zł38 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ostróda, ul. Pieniężnego, mieszkanie na parterze z garażem w cenie. Mieszkanie bezczynszowe. Oferujemy mieszkanie , składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

289 000 zł42 m² 6 905,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,85 m , położone na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku z 1965 roku przy ul. Żeromskiego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

310 000 zł29 m² 10 671,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym budynku z 1989 roku w samym centrum Ostródy. Atutem mieszkania są jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

419 000 zł53 m² 7 973,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Ostródzie przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej cenie! Spacerkiem nad jezioro! Dostępne od zaraz! W najlepszej lokalizacji , centrum, ul Jagiełły. Mieszkanie dla rodziny , singla lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

619 000 zł95 m² 6 518,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament w Ostródzie w świetnej lokalizacji! mieszkanie Prezentowana oferta idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępowskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie o powierzchni 64,20 m , położone w spokojnej okolicy, blisko Białych Koszar w Ostródzie. Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania wykończonego w podwyższonym standardzie, w ostródzie przy ulicy 1 dywizji. Blok oddany do użytku w 2022r., posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

198 000 zł60 m² 3 303,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Lichtajny położoną przy jeziorze Lichtajny, 5km od Ostródy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ostróda,warmińsko-mazurskie

309 000 zł51 m² 6 011,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Jeśli szukasz przestronnego, niebanalnego mieszkania, to tej oferty nie możesz przegapić! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

630 000 zł62 m² 10 202,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie(apartament) 3 pokojowe z dużym balkonem w bardzo bliskim, a jednocześnie spokojnym i zielonym sąsiedztwie centrum Ostródy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

359 000 zł48 m² 7 494,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanego mieszkania z balkonem, w dobrej lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja : Trzypokojowe mieszkanie znajduję się na ul.21-Stycznia w Ostródzie. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

409 000 zł62 m² 6 639,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz 3-pokojowego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! mieszkanie Prezentowana oferta idealnie sprawdzi się dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

NA wynajem 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane W centrum ostródy przy ulicy grunwaldzkiej Z obszernym parkingiem przed budynkiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane W centrum ostródy przy ulicy grunwaldzkiej Z obszernym parkingiem przed budynkiem mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

262 000 zł47 m² 5 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 47m 2. Składa się z: kuchni, 2 pokoi, korytarza, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie ustawne, łatwe do zagospodarowania. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

290 000 zł34 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: stylowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Ostródy z przestronną piwnicą! Marzysz o mieszkaniu, gdzie klasyczny styl łączy się z retro elegancją? Cenisz sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

359 000 zł62 m² 5 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Szukasz 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i dużym balkonem w świetnej lokalizacji? Tej oferty nie możesz przegapić. Lokalizacja Przedstawiam Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Ostróda,warmińsko-mazurskie

387 500 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Ostródzie. Lokalizacja: osiedle nad Jarem, ul. Jagiełły. Stan: do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie ma 62,5 m2 i w jego skład wchodzą: - 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

269 000 zł62 m² 4 328,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego, ustawnego mieszkania dla rodziny, a do tego w atrakcyjnej cenie, to tej oferty nie możesz przegapić! lokalizacja Rozkładowa nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

330 000 zł48 m² 6 832,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie cena 330tys do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

529 000 zł62 m² 8 491,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Nowe wykończone mieszkanie w Ostródzie Kupujący nie płaci podatku pcc. Otoczenie Mieszkanie znajduje się w Ostródzie przy ul. 1 dywizji 26 - Osiedle Nove. W pobliżu znajdziemy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij