Dom
Krótka, Ostróda, warmińsko-mazurskie
- 749 000 zł
- 188 m²
- 3 984,04 zł/m²
Marcin Piłat
Skontaktuj się
Dom
Krótka, Ostróda, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Dom
Zaktualizowane: 21 maja 2026
749 000 zł 188 m² 3 984,04 zł/m²
dom wolnostojący
5
696 m²
na podjeździe
1979
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
5Powierzchnia działki:
696 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1979Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 749 000 zł (3 984,04 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 188 m² (121 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1979
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: beton; pokrycie dachu: papa
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 696 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 67,18 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: WITT-DS-1859
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Krótka 40, Ostróda, ostródzki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Dom po generalnym remoncie | Ostróda | widok na staw | cisza kilka minut od centrum
Są miejsca, które dają coś więcej niż tylko metry kwadratowe.
Dają spokój, prywatność i poczucie, że po przekroczeniu bramy można naprawdę odetchnąć.
Przy spokojnej ulicy Krótkiej w Ostródzie znajduje się dom, który przeszedł gruntowną metamorfozę i dziś jest gotową, dopracowaną nieruchomością dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty, ekipy i niekończące się poprawki. (...)