Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania umeblowane Ostróda - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 099 000 zł90 m² 12 211,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Apartament premium o charakterze penthouse u z panoramicznym widokiem na Jezioro Drwęckie - Ostróda Wyjątkowa przestrzeń na najwyższej kondygnacji, łącząca komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

439 000 zł36,93 m² 11 887,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w topowej lokalizacji - Ostróda, ul. Wyspiańskiego 2 Szukasz nieruchomości w samym sercu Ostródy, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

550 000 zł72,44 m² 7 592,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

529 000 zł54,47 m² 9 711,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania z widokiem na jezioro? Mamy przyjemność przedstawić Państwu, bardzo atrakcyjną ofertę! Oto nowoczesne, komfortowe, przestronne mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

490 000 zł90,16 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

A gdyby tak zamieszkać w centrum Ostródy, w niezwykle urokliwym mieszkaniu z widokiem na jezioro? Jeśli marzysz o takim miejscu, zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą:).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Ostróda,warmińsko-mazurskie

239 000 zł40,65 m² 5 879,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, niedużym, mieszkaniu w doskonałej lokalizacji w Ostródzie? Zapoznaj się z naszą ofertą! Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Seweryna Pieniężnego.

Szczegóły ogłoszenia

484 900 zł30,03 m² 16 147,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament z widokiem na jezioro - Ostróda, willa Port Residence Szukasz miejsca, które łączy komfort, prestiż i wyjątkową lokalizację? Ten apartament to nie tylko nieruchomość, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

179 000 zł31,40 m² 5 700,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Ostróda, ul. Pieniężnego tylko 10 minut pieszo do urokliwej promenady nad jeziorem Drwęckim! Na sprzedaż kompaktowe i przemyślane mieszkanie o powierzchni 28,20 m , idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł82,30 m² 5 893,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

Oferuję Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze odnowionej XIX-wiecznej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Ostródzie. Lokal został solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44,97 m² 13 097,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz apartamentu premium nad jeziorem, który połączy funkcję komfortowego miejsca wypoczynku z bezpieczną inwestycją przynoszącą dochód z najmu? Ta nieruchomość w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie w centrum Ostródy - ul. Jagiełły 7 Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,3 m , położone na 4. piętrze - idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

690 000 zł68,72 m² 10 040,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży apartament zlokalizowany w Willa Port-rezydencji położonej nad brzegiem jeziora Drwęckiego, leżącej w bliskim sąsiedztwie bulwaru spacerowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 000 zł46,74 m² 42,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu do wynajęcia nowe niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania na Mazurach, ostróda ulica Racławicka( 67m2). Bardzo spokojna lokalizacja, blisko centrum miasta, w obrębie osiedla zaplecze handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 900 zł46,74 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy, w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana Pawła II

Ostróda,warmińsko-mazurskie

499 000 zł69,40 m² 7 190,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nieruchomość mieści się przy ulicy Jana Pawła II, w centrum Ostródy. Jest to dogodna lokalizacja do zamieszkania, ze względu na usytuowanie budynku, ponieważ mimo ścisłego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

355 000 zł66,85 m² 5 310,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

urokliwa miejscowość Ostróda, województwo warmińsko-mazurskie zaledwie 200 m od Szkoły Podstawowej nr 6 oraz przedszkola 140 m od sklepów wielobranżowych, salonów usługowych, apteki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Ostróda,warmińsko-mazurskie

600 000 zł99,07 m² 6 056,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż duże, wyjątkowe mieszkanie w kamienicy 99,07 m Ostróda, ul. Jana Pawła II z widokiem na jezioro Drwęckie. Możliwość kupienia z garażem! Dla osób, które zdecydują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 652 zł44,41 m² 13 052,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w inwestycji Port Ostróda. To wyjątkowy lokal o powierzchni 44,41 m2 wykończony w najwyższym standardzie, podobnie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

2 500 zł65,80 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Willa Port - mieszkanie 65,8 m na wynajem Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 65,8 m , położonego na pierwszym piętrze apartamentowca W illa Port.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ostróda,warmińsko-mazurskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w ostródzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Herdera

Ostróda,warmińsko-mazurskie

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Ostródy, przy ul. Herdera. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku otoczonym zielenią od strony północnej park.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

350 000 zł61,71 m² 5 671,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na parterze, w centrum Ostródy? Oto oferta, która może Ciebie zainteresować:) Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum, przy ulicy Stefana Czarnieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

290 000 zł66,25 m² 4 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Ostródzie na sprzedaż - ul. Czarnieckiego Biuro Nieruchomości Expert oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupoziomowe w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Drwęcka

Ostróda,warmińsko-mazurskie

250 000 zł26,40 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cudowna kawalerka w centrum miasta przy ul. Drwęckiej! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na parterze w kameralnym budynku wielorodzinnym, liczącym jedynie 8 lokali. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ostróda,warmińsko-mazurskie

340 000 zł36,88 m² 9 219,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Ostródzie, przy ul. Jaracza o pow. 36,88 m2. Dodatkowe pomieszczenie to piwnica o pow. 9,20 m2. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Dywizji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie 67 m - Ostróda, ul. 1 dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz drzwi na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

390 000 zł46,74 m² 8 344,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy, w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. 3-go Maja

Ostróda,warmińsko-mazurskie

800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament tuz przy bulwarze Jeziora Drwęckiego ( ul. 3-go Maja ) , w kameralnym budynku wielorodzinnym oddanym do użytkowania w 2022roku, z dwoma miejscami postojowymi i ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

485 000 zł54,51 m² 8 897,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży mieszkanie z dwoma balkonami w nowym budownictwie przy ul. Widok, kajkowo , przedmieścia Ostródy. Mieszkanie o pow. użytkowej 51.15m2 (pow.