cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania z rynku wtórnego Ostróda - Oferty sprzedaży i najmu
72 ogłoszenia
Od najnowszych
72 ogłoszenia
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pieniężnego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
550 000 zł72,44 m² 7 592,49 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły
Ostróda,warmińsko-mazurskie
240 000 zł47,60 m² 5 042,02 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
189 000 zł48,80 m² 3 872,95 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. 3-go Maja
Ostróda,warmińsko-mazurskie
549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska
Ostróda,warmińsko-mazurskie
590 000 zł77,54 m² 7 608,98 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Mickiewicza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
499 000 zł44,97 m² 11 096,29 zł/m²
Mieszkanie 5-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
1 099 000 zł90 m² 12 211,11 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
439 000 zł36,93 m² 11 887,35 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
529 000 zł54,47 m² 9 711,77 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Ostróda
Ostróda,warmińsko-mazurskie
490 000 zł90,16 m² 5 434,78 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Ostróda,warmińsko-mazurskie
239 000 zł40,65 m² 5 879,46 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
484 900 zł30,03 m² 16 147,19 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Pieniężnego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
179 000 zł31,40 m² 5 700,64 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika
Ostróda,warmińsko-mazurskie
449 000 zł93,67 m² 4 793,42 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
485 000 zł82,30 m² 5 893,07 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Ostróda,warmińsko-mazurskie
319 000 zł52,29 m² 6 100,59 zł/m²
Lista ogłoszeń
Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły
Ostróda,warmińsko-mazurskie
399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada
Ostróda,warmińsko-mazurskie
195 000 zł67,70 m² 2 880,35 zł/m²
Mieszkanie, ul. Pieniężnego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
159 000 zł31,34 m² 5 073,39 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieniężnego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
599 000 zł61,91 m² 9 675,34 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
750 000 zł79,50 m² 9 433,96 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
340 000 zł36,88 m² 9 219,09 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
559 000 zł102 m² 5 480,39 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
355 000 zł66,85 m² 5 310,40 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
549 000 zł44,97 m² 12 208,14 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka
Ostróda,warmińsko-mazurskie
749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Ostróda,warmińsko-mazurskie
310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
629 000 zł95,27 m² 6 602,29 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
475 000 zł50,23 m² 9 456,50 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska
Ostróda,warmińsko-mazurskie
165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta
Ostróda,warmińsko-mazurskie
442 000 zł51,97 m² 8 504,91 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. 3-go Maja
Ostróda,warmińsko-mazurskie
800 000 zł58 m² 13 793,10 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
279 000 zł42,13 m² 6 622,36 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
420 000 zł37,95 m² 11 067,19 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Mickiewicza
Ostróda,warmińsko-mazurskie
559 000 zł45,29 m² 12 342,68 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
1 900 zł46,74 m² 40,65 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły
Ostróda,warmińsko-mazurskie
209 900 zł38 m² 5 523,68 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
290 000 zł66,25 m² 4 377,36 zł/m²
Mieszkanie wysoki standard, ul. Grunwaldzka
Ostróda,warmińsko-mazurskie
260 000 zł41,80 m² 6 220,10 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego
Ostróda,warmińsko-mazurskie
349 000 zł50,70 m² 6 883,63 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Ostróda,warmińsko-mazurskie
239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Ostróda
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2