Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Ostróda - Oferty sprzedaży nieruchomości

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Dom

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 550 000 zł165 m² 9 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Serdecznie zapraszamy do oglądania i zakupu pięknie położonego domu w Ostródzie (wałdowo), przy ul. Bursztynowej. Obok zabudowa tylko jednorodzinna. Jest to dom jednorodzinny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50,80 m² 6 673,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego - w centrum Ostródy, ul. Czarnieckiego 45 , jeden z głównych ciągów komunikacyjnych miasta. Lokal idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Ostróda,warmińsko-mazurskie

495 000 zł70,80 m² 6 991,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę domu o powierzchni 70,80 m wraz z działką o pow. 1807 m , daje to wiele możliwości do zagospodarowania. Co ważne, kupujący otrzymuje również.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42,13 m² 6 622,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z widokiem na jezioro, położone na pierwszym piętrze stylowej, zadbanej kamienicy przy ulicy Słowackiego w Ostródzie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł11 580 m² 129,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 11 580 m , położona w doskonałej lokalizacji w Ostródzie przy ul. Olsztyńskiej. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

290 000 zł66,25 m² 4 377,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Ostródzie na sprzedaż - ul. Czarnieckiego Biuro Nieruchomości Expert oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupoziomowe w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

239 000 zł1 614 m² 148,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży działkę budowlaną , położoną nieopodal jeziora Sajmino w Kajkowie, blisko centrum Ostródy. Powierzchnia i Cena działki: 20/3 : 1614 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,96 m² 7 172,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Okazja Inwestycyjna: lokal z najemcą sieciowym (diverse) - Galeria Mazurska, ostróda. Lokalizacja, której nie trzeba reklamować Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 600 zł11 676 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przy samej S7, widoczna Z S7! idealna pod produkcję, obiekt, usługi, halę, magazyn *tylko U nas* lokalizacja: działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł172,32 m² 4 062,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Dom z potencjałem w sercu Ostródy - ul. Mrongowiusza Powierzchnia użytkowa : 172,32 m Powierzchnia działki: 648 m Szukasz solidnego domu z duszą, który możesz urządzić po.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,70 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Podpisana została umowa przedwstępna! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł6 554 m² 366,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 554 m²

Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem luksusowy pensjonat w sercu Mazur Zapraszamy do świata, w którym naturalne piękno Mazur spotyka się z ponadczasową elegancją i przemyślaną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł92 m² 4 336,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Parterowy lokal usługowy 92 m duże witryny ul. Mickiewicza możliwość gastronomii Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 92 m , położony na parterze kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

385 000 zł69,50 m² 5 539,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal użytkowy Ostróda, ul. Jana Pawła II Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy o powierzchni 69,50 m , zlokalizowany w Ostródzie przy ul. Jana Pawła II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105 m² 8 085,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Ostródy, przy ul. Herdera. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku otoczonym zielenią od strony północnej park.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

690 000 zł68,72 m² 10 040,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży apartament zlokalizowany w Willa Port-rezydencji położonej nad brzegiem jeziora Drwęckiego, leżącej w bliskim sąsiedztwie bulwaru spacerowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

485 000 zł54,51 m² 8 897,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży mieszkanie z dwoma balkonami w nowym budownictwie przy ul. Widok, kajkowo , przedmieścia Ostródy. Mieszkanie o pow. użytkowej 51.15m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

3 200 000 zł702,50 m² 4 555,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną przy ul. Wyspiańskiego w Ostródzie w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł330 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 011 m²

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,85 m² 6 332,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Ostródy, z szybkim dostępem do licznych udogodnień? Oto nieruchomość, która powinna zwrócić Twoją uwagę:) Lokalizacja: budynek znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Ostróda,warmińsko-mazurskie

180 000 zł69 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga obniżka ceny!oferujemy do sprzedania prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej o pow. 132 m2, zabudowane budynkiem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł3 979 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3979 m2 (85x47) , położona w miejscowości Ryn, w gminie Ostróda w otoczeniu zieleni. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-06-01

240 000 zł57,65 m² 4 163,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje w Centrum Ostródy - Zaprojektuj Swoje Wymarzone Mieszkanie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,65 m z ogromnym potencjałem, położone w świetnej lokalizacji przy ul. 21.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł68,53 m² 9 324,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Słoneczne 4 pokoje z dwoma balkonami | po remoncie | świetna lokalizacja Ostróda " Pasaż", ul. Herdera 4a Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu poczuć się jak u siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł99,03 m² 4 948 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem w sercu Ostródy - tylko 70 metrów od jeziora Drwęckiego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł799 m² 531,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa w Ostródzie, ul. 11 Listopada - 799 m Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 799 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 128/7 o powierzchni 1427 m oraz prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł203,30 m² 4 313,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu w Ostródzie, o wysokim standardzie i z korzystną lokalizacją? Oto bardzo atrakcyjna oferta, która Ciebie zainteresuje! Lokalizacja : Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,50 m² 5 784,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Podpisana została umowa przedwstępna! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m , położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

390 000 zł46,74 m² 8 344,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Expert proponuje Państwu mieszkanie o powierzchni 40,61 m2 m2 w Ostródzie przy ul. Widok. Mieszkanie położone na obrzeżach Ostródy, w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł774 m² 117,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Komplex przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 774 m2 położnej we wsi Lubajny, która od centrum Ostródy dzieli odległość zaledwie 3 km dojazdu drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centrum miasta, blisko centrum handlowego: - przeznaczony na cele usługowe, - w otoczeniu zabudowy mieszkano-usługowej, - z utwardzonym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł78,56 m² 6 988,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł65,10 m² 6 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,1 m z balkonem, położone w nowym bloku w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

450 000 zł133,96 m² 3 359,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komplex przedstawia na sprzedaż unikatową nieruchomość położoną w Durągu, graniczącą z zabytkowym parkiem. Oferta sprzedaży obejmuje kompleks 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Demokracji

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży budynek wielofunkcyjny położony przy ul Demokracji w Ostródzie. Budynek o powierzchni 1022m2, podpiwniczony, składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

4 305 000 zł889,56 m² 4 839,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Komplex oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową ( kompleks dwóch działek) o łącznej powierzchni 0,8313 ha zabudowanej : 1. budynkiem produkcyjnym zakładu przetwórstwa.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł104,42 m² 4 692,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 104,42 m , położony w jednej z najlepszych lokalizacji handlowych w Ostródzie - Galerii Mazurskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

599 000 zł74,14 m² 8 079,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ostródzie, które łączy w sobie komfort codziennego życia z szybkim dostępem do natury i miejskich udogodnień? Sprawdź naszą ofertę! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł5 442 m² 229,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Wałdowo, gmina Ostróda, przy ul. Perłowej w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Ostródy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł1 253 m² 1 572,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 153 m²